Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri, Firmanın / Bireyin tanıtımlarını en üst seviyede tutabilmek için yazılı ve görsel tüm belgelerin temini sonunda, firmanın / bireyin genel çalışma prensipleri, üretim ve hizmetleri, sektördeki / sanat dalındaki konumu hakkında bilgiler, bir Web Sitesi halinde internet sunucusuna aktarılma hizmetidir.

Web Tasarım Nedir? Makalesine göz atabilirsiniz..

Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetleri, günümüzde işletmelerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. En yaygın görsel reklam hizmetleri, basılı hizmetlerdir. Dergi sayfaları için tasarımlar, Katalog, Broşür, Kartvizit, Logo, Etiket, Poster, Afiş, Takvim, Antetli, Zarf, Mönü Listesi vb gibi çalışmalardan oluşan ve genellikle Kurumsal Kimliği yansıtmaya yönelik hizmetlerdir.

Grafik Tasarımcı Makalesine göz atabilirsiniz..

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya, kullanım amaçlarından da anlaşıldığı üzere, kişisel olarak eğlenceli/bilgilendirici ortam olmasının yanı sıra işletmeler için pazarlama, reklam ve rekabet etme anlamında bir kampanya oluşturma aracı/mecrasıdır. Sosyal Medya platformlarında sürdürülebilir sosyal medya pazarlaması için sunulan içerik tasarımlarıyla birlikte, başarılı bir sosyal medya yönetimi de önemlidir.

Sosyal Medya Tasarımcısı Makalesine göz atabilirsiniz..

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmetleri

SEO, organik arama motoru sonuçları aracılığıyla web sitenize gelen trafiğin miktarını ve kalitesini artırma uygulaması olan Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Sitenizdeki başlıkların, içeriklerin, resimlerin Arama Motorlarında (Google, Yandex vb.) yapılan sorgulamalarla eşleşen cevaplar verebilmesi için mutlaka düzenlemesi gereklidir.

SEO Nedir? Makalesine göz atabilirsiniz..

Photoshop Hizmetleri

Photoshop Hizmetleri, fotoğraflar üzerinde gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimlerinde elde edilen ham görüntüler, çoğu zaman yetersiz ışık nedeniyle uygun kullanım sunmazlar. Fotoğrafların, ışıklandırılması ve canlılık kazandırılması için Photosop’un filtre işlemlerinden geçmesi kaçınılmazdır. Ürünlerin arka planlarının temizlenmesi, bir reklam sayfasında veya katalogda kullanım için olmazsa olmazlardandır. Ayrıca eski bir fotoğrafın onarılması ve yakın yüz çekimi fotoğraflarda bir takım Cilt Bakımı dahi yapılmaktadır.

Photoshop Makalesi..