Blog

28 Ocak 2024

İlham Kaynağı Bulmanın Yolları

Kendinizi ilhamsız mı hissediyorsunuz? İşte İlham Bulmanın En İyi 6 Yolu. Yazarlar ve tasarımcılar saatlerce oturup ilham gelmesini bekleyebilirler ama ne yazık ki gelmiyor. Neyse ki, öğrenmeye devam etmek için inşa edildik, doğal olarak içinde bulunduğumuz ticarette hayatta kalmak için kendi yollarımızı bulabilen varlıklarız.
26 Ocak 2024

Görüntü Optimizasyonu Nedir?

Websitesi Görüntü Optimizasyonu Nedir? Üstün kaliteli görüntüleri uygun formatta ve çözünürlükte sunarken, en az boyutta tutma işlemidir. Görüntü optimizasyonu doğru yapılırsa, yalnızca bir websitesinin performansını değil, aynı zamanda aşağıdakiler gibi bazı diğer ölçümleri de geliştirir:
23 Ocak 2024

Marka Kimlik ve Logo Tasarımı

Markalaşma kesinlikle hafif bir konu değildir. Bu konu üzerine yüzlerce kitap yazılmıştır. Ancak kısaca söylemek gerekirse, bir markayı “şekillenmiş bir kişiliği olan bir organizasyon, hizmet veya ürün” olarak tanımlayabilirsiniz
23 Ocak 2024

Grafik Tasarımcı Ne Yapar?

Grafik tasarımcılar, elle veya özel grafik tasarım yazılımı kullanarak konseptler oluşturan görsel iletişimcilerdir. Görüntüler, kelimeler veya grafikler içeren hem fiziksel hem de sanal sanat formları aracılığıyla tüketicilere ilham vermek, bilgi vermek veya onları cezbetmek için fikirleri iletirler.
22 Ocak 2024

Google İşletme Profili

Dijital Pazarlamada Google İşletme Profiline Sahip Olmanın Önemi Google İşletme Profili (eski adıyla Google My Business), yerel işletmeleri ve kuruluşları çevrimiçi olarak tanıtmaya yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir hizmettir.