Web Tasarım - Grafik Tasarım

Razer’ın yeni ürünleri CES 2017’de çalındı!

Yeni ürünleri ile CES 2017’nin en çok konuşulan markalarından birisi olmayı başaran Razer, fuara talihsiz bir olay ile veda etti. Firmanın iki yeni ürün prototipi çalındı.

09.01.2017 / 14:00

Razer'ın yeni ürünleri CES 2017'de çalındı!

Razer, ABD’nin Las Vegas eyaletinde düzenlenen CES 2017 fuarı kapsamında duyurusunu gerçekleştirdiği iki yeni ürünü ile oldukça dikkat çekmeyi başardı.

Dünyanın ilk otomatikleştirilmiş üç ekranlı dizüstü bilgisayarı Project Valerie ile oldukça geniş açılı bir Oyun ve çalışma deneyimi sunan Razer’ın, duyurusunu gerçekleştirdiği bir diğer ürün ise Project Ariana oldu.

3 ekranlı notebook Razer Valerie!

Üç ekranlı dizüstü: Razer Project Valerie!

Razer Project Valerie ile bir notebook rüyası gerçek oluyor. CES 2017’nin yıldızlarından biri…

Razer’ın Chroma Teknolojisini yepyeni bir boyuta taşıyan Project Ariana, akıcı bir oyun deneyimi için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi olma özelliğini taşıyor.

Razer çalınan ürünlere para ödülü koydu

Razer çalınan prototipler için para ödülü koydu

CES 2017 fuarında çalınan Razer Project Valerie prototipleri için büyük para ödülü koydu….

Oyun dünyası için oldukça önemli olan bu iki yeni ürün ile fuarı başarıyla tamamlayan Razer’ın, aslında büyük bir talihsizlik yaşadığı ortaya çıktı.

Razer, iki prototip ürünün çalındığını açıkladı.

Şirketin CEO’su Min-Liang Ttan, Facebook hesabı üzerinden Razer’ın iki prototip ürününün CES 2017 fuarında çalındığını açıkladı.

17-01/09/basliksiz-2.jpg

Prototiplerin bulunabilmesi için hazırladıkları raporlar ile birlikte güvenlik güçlerinin yardımına başvurduklarını belirten Ttan, hangi ürünlerin çalındığını açıklamasında belirtmiyor.

Razer’ın CES 2017’de gün yüzüne çıkardığı ürünlerden sadece Project Ariana ve Project Valerie prototip olduğu için hangi ürünlerin çalındığını anlamak oldukça kolay.

SDN – ShiftDelete.Net