Freelance Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Firmanın / Bireyin tanıtımlarını en üst seviyede tutabilmek için yazılı ve görsel tüm belgelerin temini sonunda, firmanın / bireyin genel çalışma prensipleri, üretim ve hizmetleri, sektördeki / sanat dalındaki konumu hakkında bilgiler, bir Web Sitesi halinde internet sunucusu ortamına aktarılır.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik çalışmaları günümüzde işletmelerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. En yaygın görsel reklam hizmetleri, basılı hizmetlerdir. Dergi sayfaları için tasarımlar, Katalog, Broşür, Kartvizit, Logo, Etiket, Poster, Afiş, Takvim, Antetli, Zarf, Mönü Listesi vb gibi çalışmalardan oluşan ve genellikle Kurumsal Kimliği yansıtmaya yönelik hizmetlerdir.

Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri

Sosyal Medya, kullanım amaçlarından da anlaşıldığı üzere, kişisel olarak eğlenceli/bilgilendirici ortam olmasının yanı sıra işletmeler için pazarlama, reklam ve rekabet etme anlamında bir kampanya oluşturma aracı/mecrasıdır. Sosyal Medya platformlarında sürdürülebilir sosyal medya pazarlaması için sunulan içerik tasarımlarıyla birlikte, başarılı bir sosyal medya yönetimi de önemlidir.

Photoshop Hizmetleri

Photoshop hizmetleri, fotoğraflar üzerinde gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimlerinde elde edilen ham görüntüler, çoğu zaman yetersiz ışık nedeniyle uygun kullanım sunmazlar. Fotoğraların, ışıklandırılması ve canlılık kazandırılması için Photosop’un filtre işlemlerinden geçmesi kaçınılmazdır. Ürünlerin arkaplanlarının temizlenmesi, bir reklam sayfasında veya katalogda kullanım için olmazsa olmalardandır. Ayrıca eski bir fotoğrafın onarılması ve yakın yüz çekimi fotoğraflarda bir takım Cilt Bakımı dahi yapılmaktadır.

Menü