Web Tasarım - Grafik Tasarım

Anket Rehberi Kitabı

Anket Rehberi Kitabı

Post Pic

(Bu kaynak E-Kazanc.Com adresinden alıntıdır. Makalenin orijinali için tıklayın!)

Yine bir e-kitap yine mantıksız vaatler…

Yahu arkadaş siz bıkmazmısınız insanların umutlarıyla bu şekilde oynamaya.Üstelik saçma sapan şeylerle üstüne birde insnaların parasını alıyorsunuz.Bu vaatlere inanabilecek insanların varolduğunu bildiğim için bu makaleyi yazma gereği duydum.

Dünyada lider şirketlerin müşteri düşüncelerine ne kadar önem verdiğini biliyor olmalısınız.Bugün şirketler hedef kitlelerin ürün veya hizmetleri hakkında ne düşündüğünü öğrenmek için geniş bir bütçe ayırmaktadırlar.Fakat burada dikkat edeceğimiz nokta hiçbir şirketin sadece bir anket için  söylendiği gibi yüksek miktarda para ödemeyeceğidir.Şirketler  kendileri için çalışan bir anket firması bulurlar ve ödemeyi oraya yaparlar.Bazı anket firmaları üyelik sistemi ile anketleri dolturtarak Şirketlerin ihtiyacını bu şekilde gideriyor.Karşılığında ise ya küçük bir miktar için çekiliş yapar yada her üyeye küçük bir miktarda para öder.

Ayrıca unutulmaması gereken bir diğer husus ise bu anket firmalarının üyelerine minimum ödeme sınırı koyduğudur.Sizi belirlenen sayıda anket doldurmaya mecbur ediyorlar bir bakıma.

Anket doldurarark para kazanmayı düşünenlerin kesinlikle her dakikada bir anket daveti geleceğini ve böylece çok çabuk para kazanabileceklerini düşünmemeleri gerekiyor zira öyle değildir.

Özellikle Türkiye’yi hedef ülke seçen çok az miktarda şirket olduğu gerçeğine dayanarak,alacağınız anket daveti sayısının çok az olacağını söyleyebiliriz.

Dikkat ettiğim bir başka husus ise anket rehberi olduğunu söyleyenlerin genelde tavsiye ettiği firmaların çoğunun üyeliğinin paralı olmasıdır.Burada çok sinsice hazırlanmış profesyonel bir tuzak görmekteyim.Google kazançları kitabında olduğu gibi bu kitaptada sıradan bilgiler,google ile aranıp bulunabilecek bilgiler sanki bir sırmış gibi gösteriliyor.Fakat google hiçbirşeyi saklamaz.

Dikkatli olmanızı öneririm.Biliyorum para kazanmak istiyorsunuz.Fakat bu şekilde elinizdekindende olursunuz.Para kazanmak istiyorsanız sizde onlar gibi bir e-kitap hazırlayın.Fakat lütfen gerçekçi olsunlar.Örneğin bir diyet kitabı hazırlayabilir ve satabilirsiniz.Yada  kolay ingilizce tarzı bir e-kitap.Fakat lütfen insanların umutlarıyla oynamayın.

Anket rehberi ,anket listesi  vb e-kitapları illa alacaksanız,önce sadece bir tane firmanın adını isteyin.Şayet dedikleri doğruysa bunu yapmaktan çekinmeyeceklerdir.Eğer dedikleri gibi size anket yağacak ve para kazanacaksanız  sadece bir tane firma ismini size vermek onlara daha çok kazandıracaktır.Ayrıca güven de kazanacaklardır.

E-kazanc.com olarak sizlere birkaç güvenli ve ödeme yapan anket firması araştırdık.Tamamen ücretsiz katılabilir ve  merak ettiğiniz herşeyi burada  bizzat görerek öğrenebilirsiniz.

www.yellowsurveys.com

www.surveyhead.com

Şimdilik bunları deneyebilirsiniz.Araştırmalarım dahilinde güvenli olduğuna kanaat getirdiğim firmaları burada yayınlayacağım.